WYPROMUJ SIE facebook

Zapraszamy do najniżej położonego pubu w Europie na elektroniczny koncert z wokalem i instrumentami na żywo! Rita Raga wykona materiał z jej nowego albumu Mystic Melodies, kilka ze swoich starszych utworów, a także niepublikowane dotąd numery.

Dodatkowym akcentem będzie gościnny udział Primal-DP za DJką :)

Rita Raga - wokalistka, producent muzyczny, DJ, multiinstrumentalistka. Tworzy i wykonuje podgatunki downtempo i chill out, natomiast pod aliasem "Ragini" gra DJ sety w stylach psytrance.

Rita wykonuje swoją muzykę w formie występów typu live act z wokalem, gitarą elektryczną i klawiszem na żywo. Występowała na festiwalach i eventach w całej Polsce (np. Slot Art Festival, LAS Festiwal, Uroczysko, Egodrop), a także w Czechach. Śpiewała również na kontrakcie w Japonii. Jej numery ukazały się na licznych kompilacjach, notowane były na Beatport Charts oraz w plebiscycie radiowej Czwórki. Ponadto artystka współtworzy cykl eventów w Chorzowie pod nazwą "Raga Rytmy", łączących muzykę etno i elektroniczną.

W lipcu nakładem labelu Synchronos Recordings ukazał się album Mystic Melodies, który aktualnie artystka promuje poprzez trasę koncertową pod tą samą nazwą.

Albumu posłuchać można tutaj: https://open.spotify.com/album/4oOk44IXwwK4ImJwoLwzWt

facebook.com/RitaRagaMusic
youtube.com/c/RitaRaga
mixcloud.com/RitaRaga
soundcloud.com/ritaragamusic


Primal:
Primal - DJ i organizator imprez, obecny na scenie od ponad 10 lat. Odwiedził już praktycznie każdy zakątek naszego kraju, a także miał okazję zagrać w Szwajcarii, Niemczech, Czechach czy na Słowacji. Jest jednym z założycieli ekipy Deepersense promującej rozmaite "głębsze" odmiany muzyki elektronicznej - za pośrednictwem własnej audycji radiowej oraz organizowanie eventów klubowych i plenerowych.
www.mixcloud.com/Primal_DP
www.facebook.com/Primal.DP


Wstęp na koncert: w cenie zjazdu = 10 zł :) Rezerwacja tel. 32 271 40 77

Nadchodzące wydarzenia:

Kopalnia Guido i Sztolnia Królowa Luiza są obiektami należącymi do Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu.
Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu  jest instytucją kultury Miasta Zabrze współprowadzoną przez Samorząd Województwa Śląskiego.